Centrul Red Panda Romania din Barbu Vacarescu este evacuat și demolat asa ca trebuie stramutat, cățeii au nevoie de adoptii/Foster, trebuie mana de lucru și materialele construcții, idei, organizare strângeri de fonduri/yard sale etc.
E centrul meu de suflet, eram nelipsita, am avut mulți căței în grija, chiar și în adopție la distanta și au ajuns foarte bine, cu unii am păstrat legatura
Detalii pe pagina lor de facebook
E dramatic
Rog măcar redistribuire
Multumim anticipat pt sustinere
Contează orice
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu