luni, 12 februarie 2018

”Am gripă! Mă tratez la spital sau acasă”?

”Am gripă! Mă tratez la spital sau acasă”?: Tot mai mulţi ieşeni ajung la spitalul de Boli Infecţioase Iaşi speriaţi că au gripă – medicii specialişti spun însă că gripa nu se tratează în spital decât dacă apar complicaţii. Cum putem şti dacă este vorba de gripă, cum o diferenţiem de o meningită sau o răceală de sezon, unde mergem atunci când credem că avem gripă şi cum se tratează corect aceasta aflaţi din articolul următor.

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu

Bona pentru pufosi

După cum se știe, am referințe bune de la cățeii de la Red Panda Romania, am apărut și în presă pentru faptele bune, în revista Tabu cu regr...

ROBI






ADOPTA PISOANCE!

Adopta o pisica

ADOPTII PISICUTE

Adopta o pisicuta

ADOPTA, MERITA 1 SANSA!

Adoptii caini

ADOPTA 1 CATEL

Adopta un catelus

ADOPTA 1 CUT!

a title="Adoptii caini" href="http://www.adoptiicaini.ro/">Adoptii caini